erzincan_im_mem

GED tarafından verilen “Uluslararası Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi – Kişisel Gelişim Kursu” na katılan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.

Programa Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği Dış İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Ali AKDAĞ, Millî Eğitim Bakanlık Müşaviri Ünal AKYÜZ, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN, Millî Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Proje Uzmanı Muhammet Veli ÖZTÜRK, bakanlık yetkilileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, şube müdürleri, Ar-Ge personeli, KUDAKA il temsilcisi Fatih SERT ve merkeze bağlı okullarımızda görev yapan 128 müdür yardımcısı katılmıştır.
Açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Erzincan’ın son yıllarda gerek yaptığı projelerle gerekse eğitimde yaşadığı başarılarla önemli mesafeler katettiğini belirtti. GÜN, ayrıca bu başarıda emeği geçen tüm eğitimcilere, il AR-GE ekibine ve bu eğitimin Erzincan’da en kaliteli bir şekilde verilmesini sağlayan Geleceğin Eğitimi Derneği’ne (GED) teşekkürlerini iletti.

Programda bir konuşma yapan Millî Eğitim Bakanlığı daire başkanı sayın Mehmet Ali AKDAĞ, Bakanlığın son yıllarda yaptığı başarılı çalışmaların tüm Türkiye’de ve Dünyada takdirle karşılandığını, eğitimde büyük aşamalar katedildiğini ve özelliklede Erzincan’ın eğitim alanında takdire şayan başarılara ulaştığını belirtti.

Konuşmaların ardından 3-6 Kasım tarihlerinde Proje Döngüsü eğitimi alan öğretmen ve idarecilere sertifikaları verildi. Ayrıca bu eğitimin en kaliteli bir şekilde ilimizde verilmesini sağlayan “Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ” yönetici ve eğitimcilerine İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından plaketler takdim edildi.
Son olarak Bakanlık Müşaviri Dr. Ünal AKYÜZ tarafından salonda bulunan eğitimcilere kişisel gelişim konulu bir sunum yapılarak tören sona erdi.