Geleceğin Eğitimi Derneği olarak ortağı olduğumuz 2021-1-RO01-KA220-SCH-000032588 numaralı “SIFIR ATIK – Gençleri gıdaya değer vermeleri ve israfı azaltmaları konusunda eğitmek için atık gıda yönetimine yenilikçi bir yaklaşım” adlı Erasmus+ KA2 Projemizin İkinci toplantısı Yunanistan’da gerçekleştirildi.
Proje hakkında daha fazla bilgi için;
https://zero-waste-project.eu/
Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-9a-1280x960.jpg)
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-9b-1280x960.jpg)
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-9c.jpg)