Erasmus+ Ana Eylem 2 Gençlik Projeleri kapsamında sürdürülen Gençler İçin Dijital Sosyal Girişimcilik (Up to Youth – Promoting Future’s Digital Social Entrepreneurs) projesi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından koordine edilmekte olup, Geleceğin Eğitimi Derneği proje ortakları arasında yer almaktadır. Projenin diğer ortakları; İstanbul Valiliği, IED (Yunanistan), AEVA (Portekiz), BTF (İngiltere) ve Slovenya’dan STEP adlı kurumdur. Up to Youth Projemiz başarı ile tamamlanmış olup, projenin tüm ürünlerine www.uptoyouth.eu web sitesinden ulaşabilirsiniz.
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-15a.jpg)
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-15b.jpg)
![](http://geleceginegitimi.org/wp-content/uploads/2023/02/Haber-No-15c.jpg)